{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} ℃ {{weatherData.main.temp}}

کدخبر : 12985

سلنا گومز گفت:من چهار سال و نیمه که در اینترنت نبوده ام. این زندگی من را کاملاً تغییر داده است. من خوشحال تر هستم.

به گزارش هنر ام‌روز، من خیلی خوشحالم که به تنهایی، مستقل، قوی، با اعتماد به نفس وارد این فصل از زندگیم می شوم، این تنها چیزیه که واقعا می خواهم. من هیجان زده هستم.

سلنا گومز در برنامه صبح بخیر آمریکا – Good Morning America درباره حال بهتری گفت که با فاصله گرفتن از اینترنت به دست آورده است. بخش‌هایی از این گفت‌وگو را می‌خوانید:

من چهار سال و نیمه که در اینترنت نبوده ام. این زندگی من را کاملاً تغییر داده است. من خوشحال تر هستم. حضور بیشتری دارم. بیشتر با مردم ارتباط برقرار می کنم. این به من احساس عادی بودن می دهد.

بزرگ شدن در کانون توجهات قطعا چیزهای زیادی به من آموخت. من نمی توانم باور کنم که از نظر ذهنی در جایی که الانم هستم من اقدامات لازم را انجام دادم تا خودم را از آن فضا دور کنم چون این طبیعی نیست.

من واقعاً می خواهم مردم درک شوند، دیده شوند و شنیده شوند. اگر من برای چیزی معروف شده باشم، امیدوارم فقط به دلیل اهمیت دادن من به مردم باشد.

گومز اضافه کرد که ستاره شدن دوران کودکی او بود که او را به این تصمیم سوق داد.

گفتنی است که سلنا گومز به همراه مادرش مندی تیفی و تاجر دانیلا پیرسون شرکت سلامت روان Wondermind را راه اندازی کرده اند که منابع سلامت روان را به صورت آنلاین به صورت رایگان ارائه می کند.

 
ارسال نظر:

  • پربازدیدترین ها
  • پربحث ترین ها