{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} ℃ {{weatherData.main.temp}}

کدخبر : 13066

ندا غفاری مجری و کارگردان برنامه های تلویزیونی می‌گوید با توجه به تجربه‌های خود در اجرا و کارگردانی اجازه نمی‌دهد که دخترش مقابل دوربین قرار بگیرد.

به گزارش هنر ام‌روز، مجری و کارگردان برنامه «احوالپرسی» در پاسخ به این پرسش که اگر فرزندتان بخواهد در آینده شغل و حرفه‌ شما را انتخاب کند او را تشویق می‌کنید، به صبا گفت: خیر، هرگز اجازه نمی‌دهم که فرزندم بازیگر یا مجری شود، زیرا از سختی‌های این حرفه اطلاع دارم و خداراشکر می‌کنم دخترم هم هیچ علاقه‌ای به حرفه‌ من ندارد.

این مجری در ادامه در واکنش به این سوال که آیا تجربه ناموفقی هم در تلویزیون داشته است، افزود: در بین کارهایی که تا امروز انجام داده‌ام، برنامه‌ای هم وجود دارد که از انجام آن پشیمان شده‌ام، اما ترجیح می‌دهم هیچ اشاره‌ای به نام آن نداشته باشم.

غفاری در پاسخ به این پرسش که چه چیزی سبک اجرای یک مجری را از رونق می‌اندازد، توضیح داد: به نظر من افتادن به ورطه‌ تکرار است که مجری را به خارج از گود می‌برد، ضمن اینکه تنوع و رنگارنگی در اجرا را نیاز مخاطب می‌دانم و معتقد هستم باید همقدم با زمانه پیش رفت و خوشحالم که این فرصت را داشتم که برنامه‌ها و اجراهای متفاوتی داشته باشم؛ به عنوان مثال من هم اجرای جدی برنامه اقتصادی را بر عهده داشتم هم اجرای برنامه طنز و هم اجرا با عروسک به عنوان مجری_بازیگر و در آخر هم که اجرای ویژه برنامه‌ «احوالپرسی» که تولید و کست بسیار سنگین و فشرده‌ای داشت. در هر کدام از این برنامه‌ها سعی داشتم که رویکردی متفاوت برابر مخاطب متفاوت برنامه‌ها داشته باشم.

 

ارسال نظر:

  • پربازدیدترین ها
  • پربحث ترین ها