{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} ℃ {{weatherData.main.temp}}

کشته شدن خبرنگار "الجزیره" در تیراندازی نیروهای رژیم صهیونیستی

کشته شدن خبرنگار "الجزیره" در تیراندازی نیروهای رژیم صهیونیستی
کدخبر : 13883

منابع خبری گزارش دادند که خبرنگار شبکه قطری الجزیره، سحرگاه امروز(چهارشنبه) در اردوگاه جنین، مورد هدف گلوله‌های رژیم صهیونیستی قرار گرفت و کشته شد.

به گزارش هنر ام‌روز، به نقل از روسیا الیوم، سحرگاه امروز چهارشنبه "شیرین ابوعاقله"، خبرنگار شبکه الجزیره هنگام تصویربرداری از اردوگاه جنین به واسطه شلیک مستقیم نیروهای رژیم صهیونیستی کشته شد.

پیشتر وزارت بهداشت فلسطین در بیانیه‌ای اعلام کرد شیرین ابوعاقله از ناحیه سر با گلوله پلاستیکی مورد هدف نیروهای رژیم صهیونیستی قرار گرفت.

براساس این بیانیه، این خبرنگار پس از اصابت به بیمارستان منتقل شد منتهی به دلیل شدت جراحات وارده، تلاش‌های تیم پزشکی برای نجات وی موفق نبود.

همچنین طبق این بیانیه علی السمودی، خبرنگار روزنامه القدس نیز از ناحیه کمر مورد هدف قرار گرفته شد. به گفته وزارت بهداشت فلسطین حال عمومی وی در وضعیت پایدار قرار دارد.

رسانه‌های فلسطینی در همین زمینه گزارش دادند که درگیری‌های مسلحانه در اردوگاه جنین بین گروهی از رزمندگان مقاومت و ارتش اسرائیل رخ داده است.

شایان ذکر است که شرین ابوعاقله یکی از اولین نسل از خبرنگاران میدانی شبکه الجزیره است.

شیرین ابوعاقله در سال ۱۹۷۱ در قدس اشغالی  به دنیا آمد و دارای مدرک لیسانس روزنامه نگاری و رسانه از دانشگاه یرموک اردن است.

 

ارسال نظر:

  • پربازدیدترین ها
  • پربحث ترین ها