{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} ℃ {{weatherData.main.temp}}

دستمزد جواد عزتی چقدر است؟/ تقاضا برای زهره فکور صبور

دستمزد جواد عزتی چقدر است؟/ تقاضا برای زهره فکور صبور
کدخبر : 13970

به لطف خدا جواد عزتی از "دردسرهای عظیم" پر و بال گرفت و الحمدالله رفت و دیگر به جایی رسید که آنقدر تقاضا در سینما و ویدئو بالا بود که دیگر نمی توانست ادامه بدهد. از طرفی با رقم هایی هم که در صداوسیما داشتیم، نمی توانستیم جواد عزتی را نگه داریم و متاسفانه "دردسرهای عظیم ۳" به خاطر نبود این بازیگر ساخته نشد.

به گزارش هنر ام‌روز، مهران مهام از تهیه کنندگان با سابقه صداوسیما دلیل ساخته نشدن فصل سوم از مجموعه "دردسرهای عظیم" را نبود جواد عزتی عنوان کرد و گفت: جواد عزتی آنقدر در فضای سینما و ویدئو تقاضا داشت که ما نتوانستیم او را با بودجه صداوسیما نگه داریم.

 

به گزارش ایسنا، مهام که در حال حاضر سریال های "دردسرهای عظیم ۱" و "متهم گریخت" را روی آنتن شبکه تماشا دارد، شامگاه شنبه، ۲۴ اردیبهشت ماه پیش از بازپخش "دردسرهای عظیم" در ارتباط زنده تلفنی با شبکه تماشا صحبت هایی را در زمینه ادامه پیدا نکردن فصل سوم این مجموعه بیان کرد.

سریال "دردسرهای عظیم ۱" به کارگردانی برزو نیک نژاد با بازی جواد عزتی، مهدی هاشمی، مریم سعادت، مهران رجبی و الناز حبیبی هر شب از شبکه تماشا ساعت ۲۱ به روی آنتن می رود.

این تهیه کننده توضیح داد: آنچه که من الان در ارتباطاتم با مردم دارم این است که هنوز تولید و پخش "دردسرهای عظیم ۳" را تقاضا می کنند. راستش آن زمان که ما این کار را انجام می دادیم، فصل سوم آماده بود ولی به لطف خدا جواد عزتی از "دردسرهای عظیم" پر و بال گرفت و الحمدالله رفت و دیگر به جایی رسید که آنقدر تقاضا در سینما و ویدئو بالا بود که دیگر نمی توانست ادامه بدهد. از طرفی با رقم هایی هم که ما در سازمان صداوسیما داشتیم، نمی توانستیم جواد عزتی را نگه داریم و متاسفانه "دردسرهای عظیم ۳" به خاطر نبود این بازیگر ساخته نشد.

تهیه کننده مجموعه های تلویزیونی "خانه به دوش"، "ترش و شیرین"، "من یک مستاجرم" و "زن بابا" در بخشی از صحبت هایش با یادی از زنده یاد زهره فکور صبور که از بازیگران "دردسرهای عظیم" بود، گفت: این قسمت از مجموعه "دردسرهای عظیم" را به روح مرحومه مغفوره سرکار خانم زهره فکورصبور تقدیم می کنم و از همه مخاطبانی که امشب این مجموعه را می بینند، می خواهم فاتحه ای برای ایشان بخوانند. روحشان شاد باشد.

مهام در بخشی دیگر از صحبت هایش در توضیح این مطلب که با توجه به سابقه بازیگری اش در فیلم هایی مثل "شهر زیبا" و "چهارشنبه سوری"، اگر بخواهد تهیه‌کنندگی یا بازیگری را انتخاب کند کدام را برمی‌گزیند؟ خاطرنشان کرد: بله من در این دو فیلم در خدمت آقای اصغر فرهادی بودم ولی خودم تهیه‌کنندگی را بیشتر دوست دارم چون شما محوریت و اعمال نظر دارید اما بازیگری باید در اختیار باشید. در تهیه کنندگی جامعه‌شناسی تان را در متن، فیلمنامه و به کارگردان منتقل می کنید و الحمدالله لطف خداوند شامل حال ما بود که کارها ماندگار شد. خدا را شکر می کنم که در هر موقعی و هر آنتنی کارهای من همچنان در حال پخش است و این لطف خداست.

او در ادامه درباره ارتباط کاری اش با ایرج محمدی، از دیگر تهیه‌کنندگان قدیمی تلویزیون یادآور شد: ایشان یکی از دوستان و همکاران بسیار خوبم است که از جایی به بعد ایشان به سمت فضای ویدئو رفتند. اگر شعار نباشد من چون خودم را سرباز رسانه ملی می دانم، معتقدم هرچه دارم از تلویزیون است، به همین خاطر پایبند این رسانه هستم و در تلویزیون ماندم.

ارسال نظر:

  • پربازدیدترین ها
  • پربحث ترین ها