{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} ℃ {{weatherData.main.temp}}

اعتراض همسر داریوش مهرجویی: مهرجویی در ایران ماند اما برخورد درستی با او نمی‌شود

اعتراض همسر داریوش مهرجویی: مهرجویی در ایران ماند اما برخورد درستی با او نمی‌شود
کدخبر : 14183

وحیده محمدی‌فر نحوه اکران فیلم جدید مهرجویی را ناعادلانه می‌داند و می‌گوید: می‌خواهید نسخه فیلم را بپچید و بگویید استقبال نشد؟ اکران‌ نوروز را گرفتید تا این گونه برخورد کنید؟ الان شما سانس‌ها را ببیند همه در اختیار فیلم های کمدی و دولتی است.

به گزارش هنر ام‌روز، همسر داریوش مهرجویی که یکی از نویسندگان فیلمنامه لامینور است از وضعیت اکران این فیلم انتقاد کرد.

وحیده محمدی فر نویسنده «سنتوری» و «میهمان‌مامان» در برنامه حوض نقره‌ای رادیو ایران گفت: « من و آقای مهرجویی بسیار گله داریم از این نحوه اکران، این نهایت بی‌عدالتی است. کمترین سانس‌ها و بدترین زمان در اختیار «لامینور» است. «لامینور» باید سانس‌های صبح اکران شود؟ «لامینور» فیلم صبحانه است؟

وی افزود : چه کسی ساعت ۴ بعدازظهر می‌رود برج میلاد؟ بهترین سانس‌ها برای شب است که در اختیار فیلم‌های شبه کمدی و دولتی است. »

محمدی‌فر در ادامه گفت: «من از مسئولین می‌خواهم شیوه اکران را بازنگری کنند. این نهایت بی‌عدالتی است با کارگردانی که نیم قرن برای فرهنگ این مملکت زحمت کشیده و فعالیت فرهنگی کرده. کارگردانی که تمام دانشگاه‌ها و مراکز فرهنگی دنیا از او خواسته‌اند از ایران برود اما گفته دلم می خواهد ایران باشم. این چه برخوردی با این فیلمساز است؟ می‌خواهید نسخه فیلم را بپچید و بگویید استقبال نشد؟ اکران‌ نوروز را گرفتید تا این گونه برخورد کنید؟ الان شما سانس‌ها را ببیند همه در اختیار فیلم های کمدی و دولتی است.»

 

ارسال نظر:

  • پربازدیدترین ها
  • پربحث ترین ها