{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} ℃ {{weatherData.main.temp}}

علت مخالفت مخاطبان از حذف گروه «دست خدا» در «عصر جدید» چه بود؟

علت مخالفت مخاطبان از حذف گروه «دست خدا» در «عصر جدید» چه بود؟
کدخبر : 14230

یکشنبه شب، در قسمت چهارم از مرحله نیمه‌نهایی «عصر جدید»، شاهد یکی از پرحاشیه‌ترین انتخاب‌های داوران بودیم. در این قسمت از مسابقه، داوران گروه «جنگجویان ووشو» و ساینا شیخی استعداد دوبله را به نظرسنجی مردمی فرستادند. بسیاری از مخاطبان به این انتخاب واکنش‌های منفی نشان دادند و از حذف گروه «دست خدا» ابراز تعجب و ناراحتی کردند. ماجرای مخالفت مخاطبان با رای داوران چه بود؟

به گزارش هنر ام‌روز، در قسمت چهارم مرحله نیمه‌نهایی، گروه «دست خدا» که استعداد حوزه ورزشی بودند با افزایش تعداد نفرات گروه، اجرای بی‌نقص و موفقی داشتند. با این که اعضای این گروه هرکدام در ناحیه دست یا پا دچار معلولیت بودند اما به خوبی از پس انجام حرکات ورزشی برآمدند و با استقبال خوب داوران و تماشاگران مواجه شدند. کارن همایونفر این گروه را «قهرمان» مسابقه و امین حیایی نیز اجرای آنان را حیرت‌انگیز دانست.

یکی دیگر از اجراهای خوب قسمت چهارم مربوط به ساینا شیخی بود، او با وجود سن کم خود، با دوبله صداهای متنوع موفق شد رضایت داوران و تماشاگران را جلب کند، تا جایی که طبق اعلام احسان علیخانی، اجرای خوبش در مرحله اول باعث شد به پیشنهاد ایرج سنجری همسر ژاله صامتی و رایزنی آن‌ها، ساینا شیخی عضو افتخاری انجمن گویندگان ایران شود. این اتفاق باعث شد مخاطبان پیش‌بینی کنند گروه «دست خدا» و «جنگجویان ووشو» به نظرسنجی مردمی راه پیدا می‌کنند اما انتخاب داوران «جنگجویان ووشو» و ساینا شیخی بود که این انتخاب مخالفت کاربران را به دنبال داشت. برخی کاربران ضمن اشاره به عضویت ساینا در انجمن گویندگان و نتیجه خوب اجرای او، راه‌یابی «دست خدا» به نظرسنجی مردمی را عادلانه‌تر و گروهی دیگر از مخاطبان هم به دلیل پیشرفت «دست خدا» نسبت به مرحله قبل، نظر مثبت داوران و کار سخت آن‌ها با وجود معلولیت، این گروه را مصداق استعداد دانستند.

 

ارسال نظر:

  • پربازدیدترین ها
  • پربحث ترین ها