{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} ℃ {{weatherData.main.temp}}

کدخبر : 14454

گفته ها حاکی از آن است که حمید جبلی از تلویزیون و نمایش‌خانگی خداحافظی کرده و مجموعه کلاه‌قرمزی برای همیشه به پایان رسید.

به گزارش هنر ام‌روز،  مدتی است که برنامه «مهمونی» ساخته شده و از شبکه نمایش خانگی در حال پخش است. این برنامه در مدتی کوتاه، موفق به جذب مخاطبان بسیار شده است. هر چقدر که مهمونی خوب باشد، اما جای خالی حمید جبلی واقعا حس می شود؛ هنرمندی که گویا قصد خداحافظی با سینما و تلویزیون را دارد.

وقتی این برنامه بدون حضور دو عروسک محبوب دهه شصتی‌ها ساخته شد، شایعات زیادی در مورد اختلاف ایرج طهماسب و حمید جبلی منتشر شد. و این سوال برای بیشتر دوستداران و طرفداران این دو هنرمند ایجاد شد که چرا حمید جبلی در مجموعه مهمونی نیست و نامش در هیچ جای تیتراژ برنامه نیامده است؟

عروسک و شخصیت کلاه‌ قرمزی هنوز هم برای طرفدارانش از اهمیت خاصی برخوردار است اما گفته ها حاکی از آن است که گویا حمید جبلی از تلویزیون و نمایش‌خانگی خداحافظی کرده است. بنابراین، مجموعه کلاه‌قرمزی نیز برای همیشه به کار خود پایان خواهد داد و امکان تولید آن وجود نخواهد داشت.

چندی پیش، ایرج طهماسب عکس دو نفره‌ای از خودش و حمید جبلی منتشر کرد تا بدین روش به تمام شایعات پایان دهد.

 

خداحافظی برای همیشه

پس از این اعلام ایرج طهماسب، مجید توکلی به عنوان مشاور ایرج طهماسب در برنامه «مهمونی» با برنامه «استودیو هشتِ» رادیو نمایش گفت و گو کرد. او در این مصاحبه گفت:

«آن‌طور که من اطلاع دارم آقای جبلی دیگر بنا ندارد کار کند. تحت هیچ عنوان قرار نیست کار کند. حالا نخواسته‌اند علنی این را اعلام کنند اما من از گپ‌و‌گفت هایشان متوجه شدم که فعلاً تحت هیچ شرایطی نمی‌خواهند در تلویزیون، شبکه خانگی، تئاتر و… کار کنند. این یک تصمیم کاملاً شخصی است که جبلی در زندگی خود گرفته است. به نظر می‌رسد تصمیم شخصی او این است که یک مدت می‌خواهد کار نکند و من دلیلش را نمی‌دانم.»

او در پاسخ به این پرسش که چرا جای حمید جبلی در «مهمونی» خالی‌ است، گفت:

«آقای جبلی و آقای طهماسب از رفقای قدیمی هستند و آقای جبلی، هم سر تمرین و هم سر فیلمبرداری ما آمده است.»

به تازگی رئیس سازمان صدا و سیما در دیدار با دانشجویان دانشگاه صنعتی‌شریف راجع به ایرج طهماسب و چند چهره محبوبِ‌دیگر گفته بود:

«آقای طهماسب بزرگ‌شده صدا و سیماست، سرمایه صداوسیماست. «کلاه‌قرمزی» ایشان برند ثبت‌شده صداوسیما است، مگر می‌شود ما از ایشان چشم‌ برداریم؟ مسئله چیز دیگری است، عید قرار بود در خدمتشان باشیم به شما اطمینان می‌دهیم آقایان ایرج طهماسب، رضا عطاران و محمدرضا حیاتی جزو خط‌خورده‌های سازمان صداوسیما نیستند.»

پس از انتشار این صحبت، رسول صدرعاملی، با انتشار پستی در اینستاگرام خود نوشت:

«رسول صدرعاملی، با انتشار پستی در صفحه اینستاگرامش آرزو کرد که خبر رفتن حمید جبلی از تلویزیون صحت نداشته باشد چون در این‌ صورت یعنی این هنرمند بسیار غمگین است.»

 

ارسال نظر:

  • پربازدیدترین ها
  • پربحث ترین ها