{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} ℃ {{weatherData.main.temp}}

جواد عزتی حرف‌های ترانه علیدوستی را رد کرد

جواد عزتی حرف‌های ترانه علیدوستی را رد کرد
کدخبر : 14481

جواد عزتی در واکنش به آن‌چه ترانه علیدوستی در مورد لزوم بررسی وضعیت منابع مالی تهیه‌کننده و سرمایه‌گذار گفته بود تا مشکلی مانند آن‌چه در سریال «شهرزاد» پیش آمد، پیش نیاید می‌گوید در بسیاری از موقعیت‌ها این امکان وجود ندارد.

به گزارش هنر ام‌روز، نشست پرسش و پاسخ کنسرت_تئاتر «سی‌صد» به کارگردانی امیر جدیدی شب گذشته (چهارشنبه ۱۱ خرداد) در کاخ سعدآباد تهران برگزار شد. در این مراسم برای اولین‌بار اعلام شد جواد عزتی نیز به عنوان بازیگر در این پروژه حضور دارد.

در بخشی از مراسم که صحبت سرمایه بود، خبرنگار خبرآنلاین از عزتی پرسید، خانم ترانه علیدوستی در جشنواره کن و در واکنش به حواشی سریال «شهرزاد» گفتند که ما اشتباه کردیم و بازیگران باید وضعیت تهیه‌کننده و سرمایه‌گذار را بررسی کنند تا مشکلی مانند سریال «شهرزاد» پیش نیاید. آیا چنین موضوعی امکان دارد و شما به آن عمل کردید یا خیر؟ ‌عزتی در پاسخ گفت: «اگر شما بخواهید از نانوایی نان بخرید، نگاه می‌کنید، ببنید نانوا، نان را از راه حلال درست کرده یا خیر؟»

او در ادامه گفت: «من فکر می‌کنم این امکان در بسیاری از جاها وجود ندارد. من از صحبت‌های خانم علیدوستی اطلاعی نداشتم ولی فکر می‌کنم که در بسیاری از موقعیت‌ها این امکان وجود ندارد و حتی در شرع ما هم این‌گونه است که در بعضی جاها حتی نیاز به پرس‌وجو نیست.»

این هنرمند در پایان گفت: «من خیلی در جریان اخبار نیستم و فکر می‌کنم که در بسیاری از موقعیت‌ها این امکان وجود ندارد.»

 

ارسال نظر:

  • پربازدیدترین ها
  • پربحث ترین ها