{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} ℃ {{weatherData.main.temp}}

کدخبر : 15743

به تازگی برد پیت و آنجلینا جولی، با ظاهری کاملا متفاوت روی فرش قرمز و در خیابان ظاهر شدند و همین موضوع واکنش کاربران فضای مجازی را برانگیخته است.

به گزارش هنر ام‌روز، یکی از مواردی که همیشه در میان هنرمندان دیده می‌شود، پوشش‌های خاص و گاهی متفاوت است. لباس‌هایی که توجه همه مخاطبان را در سراسر جهان به خود جلب می‌کند، یکی از دلایل این پوشش‌های خاص تمایل هنرمندان به بیشتر دیده شدن است اما گاهی اوقات نیز پشت پوشش خاص و ظاهر عجیبی که دارند، می‌خواهند پیامی را منتقل کنند. گاهی هم این پوشش‌های عجیب جهت معرفی طراحان لباس است برای این کار هر سال مراسمی به نام مت گالا برگزار می‌شود که در آن طراحان لباس، افراد و هنرمندان معروف دور هم جمع می‌شوند تا طی مراسمی باشکوه، کمک‌هایی برای انستیتیو طراحی لباس (Costume Institute) جمع‌آوری کنند. این انستیتیو در موزه هنری متروپولیتن نیویورک قرار دارد.

 

به گزارش خبرآنلاین، مهمانی مت‌گالا مثل رویدادهای معمولی دیگر نیست. هر سال، تِم و موضوع خاصی برای جشن انتخاب می‌شود. شرکت‌کنندگان در رویداد باید متناسب با موضوع گفته‌شده لباس بپوشند و حضور پیدا کنند.

این مهمانی منبع درآمد بسیار مهمی برای مؤسسه لباس موزه متروپولیتن است و همیشه با سروصدای زیادی در اخبار و انتخاب تِم‌های خاص برگزار می‌شود. افراد حاضر در مراسم مت گالا هم معمولاً سنگ‌تمام می‌گذارند و تِم را با انتخاب‌های حرفه‌ای و گاهی عجیبشان رعایت می‌کنند.

البته رعایت‌کردن تِم مراسم اختیاری است و بعضی از مهمانان هم ترجیح می‌دهند که با لباس‌های انتخابی خودشان حاضر شوند. مهمانی در دو بخش برگزار می‌شود؛ کوکتل پارتی و شام. در بخش کوکتل پارتی، مهمانان روی فرش قرمز مراسم مت گالا حضور پیدا می‌کنند و لباس‌ها و آرایش‌شان را به رخ می‌کشند. بعد هم که شام و تفریح شروع می‌شود.

5723235+(1)

برد پیت و دامنی که به تن کرد

تکلیف مراسم مت گالا که مشخص است، اما برخی از هنرمندان گاهی روی فرش قرمزها هم با پوششی عجیب ظاهر می‌شوند. یکی از عجیب‌ترین پوشش‌ها در یک ماه گذشته، لباس برد پیت بود. همه ما معمولا این هنرمند را با کت و شلوار و لباس‌های رسمی دیدیم اما این‌بار پوششی خاص از این بازیگر همه را حیرت زده کرد.

بیست‌ونهم تیر بود که این هنرمند با کت و دامن روی فرش قرمز فیلم جدیدش یعنی «Bullet Train» حضور پیدا کرد و واکنش‌های عجیبی را هم به دنبال داشت.

5723237

ارسال نظر:

  • پربازدیدترین ها
  • پربحث ترین ها