{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} ℃ {{weatherData.main.temp}}

اطلاعیه سازندگان «خندوانه» در پایان فصل هشتم: آینده چه خواهد شد؟ نمی‌دانیم!

اطلاعیه سازندگان «خندوانه» در پایان فصل هشتم: آینده چه خواهد شد؟ نمی‌دانیم!
کدخبر : 15780

پنج شنبه شب در شرایطی فصل هشتم «خندوانه» به پایان رسید که صحبت‌های عوامل برنامه و مدیران شبکه نسیم حاکی از چشم‌انداز نامشخص از ادامه این برنامه است. در متن منتشر شده توسط سازندگان «خنداونه» از آینده نامعلوم این برنامه گفته شده. متنی که مانند صحبت‌های احسان علیخانی در پایان «عصر جدید» ناامیدی از ادامه برنامه در آن مشهود است.

به گزارش هنر ام‌روز، در این متن آمده:«فصل هشتم خندوانه امشب با پخش نهصد و بیست و دومین قسمت از این برنامه به پایان خواهد رسید. در فصل هشتم هم مطابق تمام فصول گذشته در روزگار سخت و در لحظه‌های تلخ تمام تلاشمان بر این بود که سهم شادی را برای شما بیشتر کنیم. باوجود تمام مشکلات اقتصادی، گرانی‌ها، سختی‌ها و با غمی که از اخبار ، رخدادها، اتفاقات، فاجعه‌ها، تغییر کیفیت زندگی مردم و … داشتیم تا همه آن شوک‌هایی که از نقطه های مختلف چه چشیدن زهر سوگ متروپل و از دست هم وطنان‌مان در وقایع متفاوت چه بلایای ایجاد شدت برای محیط‌زیست و حیوانات و… بر همه ما وارد شد دشوارترین کار همین بود؛ خنداندن شما.
برای این مهم هربار تمام غم‌ها، رنج‌ها و خشم‌هایمان را پشت درهای استودیو جا می‌گذاشتیم تا هیچ‌کدام‌شان باعث نشود یادمان برود برای چه کاری اینجا دور هم جمع شده‌ایم تا خندوانه بسازیم. اینکه چقدر موفق بوده‌ایم؟، چقدر توانستیم؟، چقدر همراه ما بودید یا چقدر میسر شد را نمی‌دانیم . اینکه چقدر بعضی از لحظات «مجبور» شدیم و چقدر بعضی از دقایق خواسته‌هایمان عملی نشد و… را هم شما نمی‌دانید !
اما مهم این است که ما هدفمان فقط و فقط شادی و رضایت شما یعنی مردم ایران بود. ما به این هدف ، مداوم بالیدیم و این افتخار ماست ؛ تولید نزدیک به هزار قسمت برنامه دشوار با هدف شادی شما.
آینده چه خواهد شد؟ نمی‌دانیم! چاره ای جز امید نداریم و امیدواریم و مشتاق دیدار شما خواهیم بود.
کاستی ها را بر ما ببخشید و عذر هایمان را بپذیرید».

 

ارسال نظر:

  • پربازدیدترین ها
  • پربحث ترین ها