{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} ℃ {{weatherData.main.temp}}

«هرکول پوآرو» بازمی‌گردد!

«هرکول پوآرو» بازمی‌گردد!
کدخبر : 16131

سومین فیلم کنت برانا از سری فیلم‌های «هرکول پوآرو» با عنوان «تسخیر شده در ونیز» به صحنه بازمی‌گردد.

سومین فیلم کنت برانا بازیگر و کارگردان ایرلندی از سری فیلم‌های «هرکول پوآرو» با عنوان «تسخیر شده در ونیز» با بازی تینا فی، جیمی دورنان و میشل یئو به صحنه می‌آید.

استودیوی قرن بیستم، گروه بازیگران فیلم «تسخیر شده در ونیز» را که سومین تلاش کنت برانا در فیلم‌های هرکول پوآرو بر اساس رمان‌های آگاتا کریستی است، اعلام کرد. گروه جدیدی که پشت این فیلم هیجان‌انگیز قرار دارد به کارگردانی کنت برانا شامل تینا فی، جیمی دورنان، میشل یو، کایل آلن، کامیل کاتین، جود هیل، علی خان، اما لایرد، کلی ریلی و ریکاردو اسکاماریکو می‌شوند.

داستان این فیلم در ونیز پس از جنگ جهانی دوم در شب یادگاران اتفاق می‌افتد. تسخیر شده در ونیز معمایی را دنبال می‌کند که در آن پوآرو کارآگاه مشهور حضور دارد. پوآرو که اکنون بازنشسته شده و در تبعیدی خود خواسته زندگی می‌کند در یک جلسه در یک قصر جن زده شرکت می‌کند که یکی از مهمانان به قتل می‌رسد که او باید یک بار دیگر بفهمد که چه کسی این قتل را انجام داده است.

کنت برانا کارگردان این فیلم گفت: « این فیلم یک پیشرفت فوق‌العاده در شخصیت هرکول پوآرو و همچنین دنباله فیلم‌های این مجموعه اثر آگاتا کریستی است. این فیلم جدید، بر اساس یک داستان پیچیده از رمز و راز که در هالووین در شهری پرهیجان اتفاق می‌افتد، فرصتی شگفت‌انگیز برای ما به‌عنوان فیلمساز است و ما از این فرصت لذت می‌بریم تا چیزی واقعاً دلهره‌آور برای مخاطبان وفادار سینما ارائه کنیم.»

 

 

 

ارسال نظر:

  • پربازدیدترین ها
  • پربحث ترین ها