{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} ℃ {{weatherData.main.temp}}

کدخبر : 6965

مرجانه گلچین و حمید لولایی هر دو با انتخاب «بزنگاه»، از این مجموعه طنز به عنوان بهترین سریالی یاد کردند که تاکنون با ایفای نقش مشترک آن‌ها شکل گرفته و روی آنتن رفته است.

هنرام‌روز: این دو بازیگر باسابقه سریال‌های طنز که در مجموعه هایی چون «بزنگاه»، «بوتیمار»، «دزد و پلیس» و «خوش نشین ها»، «شب عید» و «نقطه سرخط» همکاری مشترک داشته اند، متفق القول اعلام کردند که سریال «بزنگاه» را از بین این مجموعه‌ها ترجیح می‌دهند.

«بزنگاه» عنوان مجموعه‌ای تلویزیونی به کارگردانی رضا عطاران و بر پایهٔ فیلم‌نامه‌ای از سروش صحت و ایمان صفایی است که در ماه رمضان سال ۱۳۸۷ از شبکه سه سیما پخش شد.

حمید لولایی که همراه با مرجانه گلچین در برنامه «سریالیست» شبکه اول حاضر شده بود، با یادآوری اینکه اغلب این سریال‌ها با عوامل مشترکی ساخته شده اند و فقط در مقاطع زمانی مختلفی تولید و پخش شده اند، در این زمینه توضیح داد: در زمان ساخت «بزنگاه» شرایط برای ساخت سریال طنز بهتر بود و دست بازتر بود. ولی الان ساخت سریال طنز دشوارتر شده است. چون ما نمی‌توانیم با هیچ چیز شوخی کنیم. در کار طنز باید مواد دستت باشد و وقتی هیچ چیز دستت نباشد کار لوس و بی مزه‌ای در می‌آید.

مرجانه گلچین هم درباره علت این انتخاب توضیح داد: بازگشت جدی دوباره من به عرصه بازیگری، با «بزنگاه» شکل گرفت و از این لحاظ نقطه عطفی در کارنامه کاری من محسوب می‌شود. از طرفی قصه «بزنگاه» را خیلی دوست دارم. خروجی کار را هم که پس از سال‌ها نگاه می‌کنیم، همچنان استاندارها را رعایت کرده است و بازی‌ها یکدست و خوب است. اگرچه قصه اصلی ما نیست و خیلی فاصله دارد با خط اصلی داستان ما، اما باز هم نتیجه رضایت بخش است.

 

ارسال نظر:

  • پربازدیدترین ها
  • پربحث ترین ها