{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} ℃ {{weatherData.main.temp}}

کدخبر : 8587

سید مجید پوراحمدی مشاور وزیر و مدیرعامل صندوق اعتباری به همراه محمد خزاعی رئیس سازمان سینمایی عصر یکشنبه ۱۶ آبان ماه با حضور در منزل رضا صفایی پور بازیگر ایرانی با وی دیدار کردند.

به گزارش هنر ام‌روز، مدیرعامل صندوق اعتباری هنر در این دیدار دوستانه ضمن گفت‌وگو درباره فعالیت‌های این هنرمند گفت: هنرمندان پیشکسوت سرمایه ارزشمندی هستند که تجارب آنها نقش مهمی در آموزش جوانان فعال در این حوزه را دارد. 

پوراحمدی در ادامه افزود: صندوق در راستای اهداف حمایتی خود از هنرمندان، نویسندگان و روزنامه نگاران همواره سعی برآن داشته است، در حد توان خود از اهالی فرهنگ، هنر و رسانه کشور حمایت نماید. ما مصمم هستیم تا با هم اندیشی فعالان فرهنگی و هنری خصوصاً پیشکسوتان این عرصه نقشه راه را ترسیم و اجرایی کنیم.

رئیس هیئت مدیره صندوق اعتباری هنر یادآور شد: جایگاه پیشکسوتان بدلیل دانش و تجارب گرانبهایی که دارند بسیار رفیع است. وظیفه ماست که زمینه تکریم هرچه بیشتر آنها را فراهم کنیم و از تجارب  و توانمندی هنری آن ها بهره برداری نماییم. دیدار و سرکشی از هنرمندان پیشکسوت موضوعی است که همواره وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به مدیران زیرمجموعه این وزارتخانه توصیه دارند.

پوراحمدی با اشاره به برنامه های صندوق اعتباری هنر برای حمایت از اصحاب فرهنگ و هنر در دوره جدید مدیریتی گفت: تلاش می کنیم علاوه بر حمایت های بیمه ای و خدماتی جاری صندوق، بستری مناسب برای توانمندسازی هنرمندان فراهم کنیم.

همچنین محمد خزاعی رئیس سازمان سینمایی در این دیدار ضمن اشاره به فعالیت‌های این هنرمند گفت: ایران مهد فرهنگ و هنر است و هنرمندان این سرزمین نقش مهمی در اقتدار فرهنگی ما در جهان ایفا کردند. 

وی افزود: یکی از راه های حفظ این اقتدار، تربیت نسل جوان با همراهی پیشکسوتان عرصه فرهنگ و هنر است.   

رضا صفایی پور نیز در این دیدار با ذکر خاطراتی از حضور خود در عرصه سینما و تلویزیون اظهار داشت: تلاش برای حل مشکلات هنرمندان پیشکسوت کار مهمی است. متاسفانه برخی از هنرمندان این حوزه مدت هاست که خانه نشین شده اند که رسیدگی به وضعیت آنها بسیار ضروری است.

 

 

ارسال نظر:

  • پربازدیدترین ها
  • پربحث ترین ها