{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} ℃ {{weatherData.main.temp}}

کدخبر : 9240

امروز ۷ آذر همزمان با سالروز تولد و درگذشت چند تن از چهره های مشهور ایرانی است که در ادامه به معرفی بیشتر آنها می پردازیم.

به گزارش هنر ام‌روز، شاید برایتان جالب باشد که بدانید کدام یک از چهره های مشهور ایرانی در امروز ۷ آذر ماه متولد شده اند یا درگذشتند.

این چهره های مشهور ایرانی متولد و درگذشته ۷ آذرند.

دیبا زاهدی

دیبا زاهدی بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان ۷ آذر ۱۳۶۸ در تهران متولد شد.

دیبا زاهدی

دیبا زاهدی بازیگری در سینما را از سال ۹۲ با فیلم پنج ستاره آغاز کرد و در فیلم هایی چون سایه، بادیگارد، آزاد به قید شرط، اگزما، تیغ و ترمه و لامینور به ایفای نقش پرداخت.

روزبه بمانی

روزبه بمانی شاعر، ترانه سرا و خواننده کشورمان ۷ آذر ۱۳۵۷ در تهران متولد شد.

روزبه بمانی

روزبه بمانی فعالیت هنری را از سال ها پیش آغاز کرد و با خواننده های سرشناس زیادی همکاری کرد اما خواندن قطعه کجا باید برم در فیلم لاتاری به محبوبیت و شهرت بیشتری میان مردم دست یافت.

حسین شهابی

حسین شهابی تهیه کننده، نویسنده و کارگردان کشورمان ۷ آذر ۱۳۴۶ در تبریز متولد شد.

حسین شهابی

حسین شهابی فعالیت در سینما را با ساخت فیلمهای کوتاه آغاز کرد و روز روشن اولین فیلم بلند سینمایی این کارگردان کشورمان است که سال ۹۱ ساخته شد و چند جایزه برای این کارگردان به ارمغان آورد.

حمید مصدق

حمید مصدق شاعر معاصر کشورمان بهمن ماه ۱۳۱۸ متولد شد و ۷ آذر ۱۳۷۷ در تهران درگذشت.

حمید مصدق

حمید مصدق تحصیلاتش را در رشته حقوق ادامه داد و تا پایان عمر به این حرفه مشغول بود و به تدریس آن در دانشگاه ها پرداخت و عضو هیئت علمی دانشگاه علامه طباطبایی بود و از او مجموعه اشعار ماندگاری برجای مانده است که در نوع خود بی نظیر است.

 

ارسال نظر:

  • پربازدیدترین ها
  • پربحث ترین ها