{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} ℃ {{weatherData.main.temp}}

کدخبر : 9260

بازیگر قدیمی سینما و تلویزیون به دلیل یک بیماری مرموز که هنوز توسط پزشکان تشخیص داده نشده، در بیماستان بستری شده است.

به گزارش هنر ام‌روز، مهدی میامی در بیمارستان فیروزگر بستری شده است. این بازیگر، این سال‌ها بیشتر به نقش غلامی در سریال «ستایش» و حیرت در «بوم و بانو» شناخته می‌شود. 

این بازیگر سینما و تلویزیون، در ایامِ کرونا پیشنهادها را نپذیرفت و در محافل سینمایی و تئاتری هم حضور پیدا نکرد اما به دلیل بیماری که هنوز درست تشخیص داده نشده است، راهی بیمارستان شد.

او درباره بستری شدنش در بیمارستان توضیح داد: «هفته گذشته، یک شب ساعت ۱۱ در خانه، مشغول تماشای تلویزیون بودم، احساس سرما کردم. بلند شدم پتویی بیاورم و دور خودم بکشم؛ دیدم حالش را ندارم. سعی کردم وسایل گرمایشی را روشن کنم تا هوایِ خانه را گرم کند، موفق نشدم این کار را هم انجام دهم. در آن تاریکی داشتم تلویزیون می‌دیدم و صرف نظر از این سرما، خوابیدم. دو و نیم شب یک باره دیدم فشاری به سینه‌ام وارد شده و در حال خفگی‌ام.»

میامی افزود: «دو روز این حالت را داشتم و تلفن را نمی‌توانستم جواب بدهم. پسرم آمد بالای سرم و اورژانس خبر کردند. فشارم ۵ و نیم بود و به بیمارستان منتقل کردند. ابتدا گفتند کروناست؛ من گفتم دو دوز واکسن زده‌ام و جایی هم نرفتم که کرونا بگیرم. حتی به تئاتر و فیلم دعوت می‌شدم که به همراه دوستانم تماشا کنم نمی‌رفتم. مراقبت می‌کردم و پیشنهادها را هم نمی‌پذیرفتم. بعد از تست و آزمایش که متوجه شدند کرونا ندارم، به سراغِ کلیه، ریه و حتی مغز و اعصاب هم رفته‌اند تا تشخیص بدهند مشکل از کجاست.»

این بازیگر تصریح کرد: «هنوز متوجه نشده و تشخیص نداده‌اند. به اندازه تمام عمرم، آمپول به من تزریق شد و آزمایش دادم. نمی‌دانم چه شوکی وارد شده بود و البته الان بهتر از روزهای گذشته‌ام.»

این بازیگر سینما و تلویزیون خاطرنشان کرد: «من خیلی از کرونا می‌ترسم و در این ایام، هیچ‌کاری نکردم. وقتی از نزدیک می‌دیدم کریم اکبری مبارکه و دوستانِ دیگرم پرپر شدند به مراتب این ناراحتی‌ها بیشتر هم شد. دوست ندارم برای کسی مزاحمت ایجاد کنم بالأخره بیمارستان منبع میکروب است و هر امکانی وجود دارد.»

 

ارسال نظر:

  • پربازدیدترین ها
  • پربحث ترین ها