{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} ℃ {{weatherData.main.temp}}

کدخبر : 9624

رقص مایکل جکسون غلامرضا نیکخواه در یک رئالیتی شو حسابی مورد استقبال قرار گرفته است.

به گزارش هنر ام‌روز، غلامرضا نیکخواه از اینکه این روزها توانسته مردم را با رئالیتی شو جوکر شاد کند خوشحال است و می گوید تا آخر عمرم با کار کردن، مردمم را شاد می کنم.

هنرمند طناز کشورمان که این روزها در توضیح انگیزه‌اش برای شرکت در این مسابقه اینگونه مطرح کرد: ابتدا طی تماسی تلفنی با علی لک‌پوریان صحبت هایی درباره جوکر شد و توضیحاتی دادند و من فیلم های رئالیتی شو را دیدم ...  در ابتدا خدا کمکم کرد و بعد اینکه دختری به نام نیلوفر دارم که این هنر را دوست دارد. شاید اگر بگویم دخترم مرا به روز نگه داشته است، خیلی عجیب نباشد. دخترم خیلی تلاش کرد، مدام در تماس بود، کلیپ های مختلف برایم می‌گرفت، برنامه های مختلف از کشورهای مختلف را فراهم می‌کرد تا تماشا کنم و برای همین رئالیتی شو اطلاعات کسب کنم، از کشورهای مختلفی مثل آلمان، فرانسه، ایتالیا و ... کلیپ های مختلف این مسابقه را دیدم و فکر می‌کنم شروع‌کننده این مسابقه کشور ژاپن بود ...

او افزود: دوستانی مثل امیرمهدی ژوله که من واقعاً خودم را در کار طنز، شاگرد او می‌دانم. او واقعاً استاد است و لطف و محبت زیادی به ما دارد. من عاشقش هستم. به نظرم ما می توانیم در کنار هم ترکیبی مثبت و سازنده داشته باشیم. دوستان دیگری مثل امین حیایی، هومن حاجی عبداللهی، سام درخشانی، بیژن بنفشه خواه، سیامک انصاری و بقیه دوستان واقعاً همکاران خوبی هستند و لطف خاصی به من دارند.

بازیگر مجموعه های طنز «مرد هزار چهره»، «جنگ ۷۷»، «نوروز ۷۲»، «زیر آسمان شهر»، «بزنگاه»، «در حاشیه» و «راه در رو» همچنین در زمینه سناریوهای «جوکر» و در پاسخ به اینکه آیا به آنها ایده می دهند یا خودشان طرح می چینند؟ گفت: در «جوکر» گروهی از نویسندگان هستند که آیتم های مختلفی چیده اند، شاید اگر خودشان به این پرسش پاسخگو باشند، دقیق تر باشد اما من پاسخ کلی می‌دهم و آن این است که این رئالیتی شو نویسندگان خیلی خوبی دارد و خیلی ما را همراهی می کنند. من واقعاً از آنها کمک گرفتم و به من لطف داشتند. آنها خودشان در نهایت ایده می دهند اما به خود شرکت کننده ها هم اجازه بداهه‌گویی داده می شود. به عنوان مثال اگر شرکت کننده نظری داشته باشد، حتماً استقبال می‌کنند، اجرا می‌شود و اگر خوب باشد، تایید می شود. به نظرم قشنگی «جوکر» به بداهه گویی هایش است؛ البته اگر بامزه باشد، چون مسائلی هستند که در لحظه اتفاق می افتد و بامزه هستند.

غلامرضا نیکخواه

نیکخواه در پایان گفت و گو با ایسنا درباره ویژگی جدی بودن چهره اش در عین طنز و اینکه آیا این ویژگی را از کارهای مهران مدیری به یادگار نگه داشته است یا وقتی وارد کار شد، از این ویژگی برخوردار بود؟ اظهار کرد: من در این سالها کارهای کمدی مختلفی انجام داده‌ام. جدی بودن در طنز متناسب با شخصیت و چهره ای که دارم، می‌طلبد و هر جا لازم باشد میزانش بیشتر می شود. امیرمهدی ژوله همیشه به من می‌گوید مثل یک دیپلمات می مانم! طبیعتا وقتی یک آدم اتوکشیده کت شلواری، عینک زده باشد، بعید است که مدام بخندد؛ چون همه تعجب می کنند از رفتارش و خنده اش جذابیتی ندارد؛ بنابراین این اتفاق هم یکی از بخش های کارهای طنز من است که با چهره ام همخوانی دارد و خداراشکر خیلی هم مردم این ویژگی ام را دوست دارند.

 

ارسال نظر:

  • پربازدیدترین ها
  • پربحث ترین ها