{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} ℃ {{weatherData.main.temp}}

کدخبر : 9628

در این گزارش ۱۵ بازیگر فعال در شبکه‌های اجتماعی، به همراه میزان بازدید از پست آخرشان بررسی شده است.

به گزارش هنر ام‌روز، حضور فعال هنرمندان در فضای مجازی هر کدام با هدف ویژه‌ای اتفاق می‌افتد برخی از آن‌ها به معرفی فعالیت‌های هنری‌شان می‌پردازند و برخی با هدف فعالیت‌های تبلیغاتی در این عرصه حضور دارند.

در گزارشی به فعالیت تعدادی از بازیگران و خوانندگان و دیگر چهره‌های فعال در این عرصه می‌پردازیم و در بخشی از این گزارش که در آینده از نظر خواهید گذراند به چگونگی کیفیت فعالیت آن‌ها براساس میزان تاثیرگذاری اشاره خواهیم کرد.

 

۱۵ بازیگر فعال سینمای ایران در شبکه‌های اجتماعی (اینستاگرام) به ترتیب تعداد فالور و میزان دیده شدن سه پست آخر در پیج‌شان به شرح ذیل هستند.

۱- رامبد جوان ۱۱/۷ میلیون فالوور

رامبد جوان بازیگر، کارگردان و مجری سینما و تلویزیون، در فضای مجازی و صفحه اینستاگرامش ۱۱/۷ میلیون فالوور دارد و در سه پست آخرش ۱.۱۹۸. ۷۲۶ بازدید داشته است.

۲- محمدرضا گلزار ۱۱/۳ میلیون فالوور

محمدرضا گلزار، بازیگر سینما، در فضای مجازی و صفحه اینستاگرامش ۱۱/۳ میلیون فالوور دارد. این بازیگر تعداد لایک‌های پست‌هایش را بسته، اما در دو ویدیو از سه پست آخرش ۲.۴۵۰. ۹۶۰ بازدید داشته است.

 
 

۳- سحر قریشی ۹/۳ میلیون فالوور

سحر قریشی، بازیگر سینما و تلویزیون، در فضای مجازی و صفحه اینستاگرامش ۹/۳ میلیون فالوور دارد و در سه پست آخرش ۷۵۶.۸۸۸ بازدید داشته است.

۴- الناز شاکردوست ۹/۲ میلیون فالوور

الناز شاکردوست، بازیگر سینما و تلویزیون، در فضای مجازی و صفحه اینستاگرامش ۹/۲ میلیون فالوور دارد و در سه پست آخرش ۷۱۶.۰۶۹ بازدید داشته است.

۵- بهنوش بختیاری ۹ میلیون فالوور

بهنوش بختیاری، بازیگر سینما و تلویزیون، در فضای مجازی و صفحه اینستاگرامش ۹ میلیون فالوور دارد و در سه پست آخرش ۶۷۶.۱۸۴ بازدید داشته است.

۶-بهنوش طباطبایی ۸/۲ میلیون فالوور

بهنوش طباطبایی، بازیگر سینما و تلویزیون، در فضای مجازی و صفحه اینستاگرامش ۸/۲ میلیون فالوور دارد و در سه پست آخرش ۵۵۷.۸۷۱ بازدید داشته است.

۷- امین حیایی و نوید محمدزاده ۷/۷ میلیون فالوور

امین حیایی و نوید محمدزاده، بازیگران سینما در فضای مجازی و صفحه اینستاگرام‌شان ۷/۷ میلیون فالوور دارند. در سه پست آخر امین حیایی ۲.۷۸۸. ۳۵۶ و نوید محمدزاده ۲.۰۳۱. ۰۹۵ بازدید داشته است.

۸-ترانه علیدوستی ۷ میلیون فالوور

ترانه علیدوستی، بازیگر سینما، در فضای مجازی و صفحه اینستاگرامش ۷ میلیون فالوور دارد و در سه پست آخرش ۴۹۷.۶۵۸ بازدید داشته است.

۹-بهرام رادان ۶/۴ میلیون فالوور

بهرام رادان، بازیگر سینما، در فضای مجازی و صفحه اینستاگرامش ۶.۴ میلیون فالوور دارد و در سه پست آخرش ۷۵۵.۳۹۲ بازدید داشته است.

۱۰- رضا عطاران و مهراوه شریفی‌نیا ۶/۳ میلیون فالوور

رضا عطاران و مهراوه شریفی‌نیا، بازیگران سینما و تلویزیون، در فضای مجازی و صفحه اینستاگرام‌شان ۶/۳ میلیون فالوور دارند. در سه پست آخر رضا عطاران ۳.۹۷۳. ۲۵۰ و مهراوه شریفی‌نیا ۸۸۶.۸۵۲ بازدید داشته است.

۱۱-محسن تنابنده ۵/۸ میلیون فالوور

محسن تنابنده، بازیگر سینما و تلویزیون، در فضای مجازی و صفحه اینستاگرامش ۵/۸ میلیون فالوور دارد و در سه پست آخرش ۸۴۱.۲۱۶ بازدید داشته است.

۱۲-جواد عزتی ۴/۲ میلیون فالوور

جواد عزتی بازیگر سینما و تلویزیون در فضای مجازی و صفحه اینستاگرامش ۴/۲ میلیون فالوور دارد و در سه پست آخرش ۱.۴۲۶. ۶۶۸ بازدید داشته است.

۱۳-میلاد کی‌مرام ۳/۳ میلیون فالوور

میلاد کی‌مرام، بازیگر سینما و تلویزیون، در فضای مجازی و صفحه اینستاگرامش ۳/۳ میلیون فالوور دارد و در سه پست آخرش ۷۱۸.۰۷۹ بازدید داشته است.

۱۴-سام درخشانی ۳/۲ میلیون فالوور

سام درخشانی، بازیگر سینما و تلویزیون، در فضای مجازی و صفحه اینستاگرامش ۳/۲ میلیون فالوور دارد و در سه پست آخرش ۶۷۹.۳۰۶ بازدید داشته است.

۱۵-مهران مدیری ۲ میلیون فالوور

مهران مدیری، بازیگر سینما و تلویزیون، در فضای مجازی و صفحه اینستاگرامش ۲ میلیون فالوور دارد و در سه پست آخرش ۹۰۷.۲۹۰ بازدید داشته است.

 

ارسال نظر:

  • پربازدیدترین ها
  • پربحث ترین ها