{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} ℃ {{weatherData.main.temp}}

کدخبر : 9763

فریبا مختصص گفت که هم اکنون مشغول بازی در سریال‌های «موج اول»، «شب بیدار» و «برف بی‌صدا می‌بارد» است.

به گزارش هنر ام‌روز، فریبا متخصص بازیگر سینما و تلویزیون در گفتگو با خبرنگار رادیو و تلویزیون خبرگزاری صبا اظهار کرد: هم اکنون مشغول بازی در سریال «موج اول» به کارگردانی امیرسجاد حسینی و تهیه‌کنندگی سعید کمانی هستم. فیلمبرداری این سریال که هم اکنون در حال پخش از شبکه سه سیماست تا یک ماه‌و‌نیم دیگر ادامه خواهد داشت.

وی افزود: در کنار این سریال به طور همزمان در دو مجموعه دیگر نیز بازی می‌کنم که سریال اول «برف بی صدا می‌بارد» نام دارد و کارگردانی آن را پوریا آذربایجانی انجام داده است. سریال دیگر نیز «شب بیدار» نام دارد که کارگردانی آن را رضا ابوفاضلی برعهده دارد.

این بازیگر درباره سریال‌های آماده پخش خود توضیح داد: مجموعه‌ای با نام «گیلدخت» به کارگردانی مجید اسماعیلی نیز آماده پخش دارم که این سریال در شمال کشور و تهران جلوی دوربین رفته است. همچنین به تازگی بازی در یک فیلم کوتاه با عنوان «دانر» را هم به پایان رسانده‌ام.

متخصص در پایان خاطرنشان کرد: چندی پیش برای بازی در یک مجموعه شبکه نمایش خانگی نیز دعوت به کار شدم، اما به دلیل اینکه فرصت حضور در آن اثر را نداشتم از بازی در آن عذرخواهی کردم.

 

ارسال نظر:

  • پربازدیدترین ها
  • پربحث ترین ها