{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} ℃ {{weatherData.main.temp}}

کدخبر : 9859

غلامحسین لطفی، بازیگر پیشکسوت به پیمان جبلی پیشنهاد کرد که کارهایش را باید با هنرمندان به اشتراک بگذارد و از هنرمندان نظر بخواهد.

به گزارش هنر ام‌روز، غلامحسین لطفی بازیگر سریال «خانه به دوش» درباره قهر بازیگران با تلویزیون گفت: «به نظرم اسمش قهر نیست، بلکه بی اعتنایی است و این بی اعتنایی از قهر بدتر است چون بالاخره قهر، زمانی به آشتی ختم می شود اما بی اعتنایی خیلی زمان می‌برد تا حل شود و آن هم بستگی به روشش دارد؛ وگرنه اگر همین طور ادامه بدهند، ما هم در خانه هایمان نشسته ایم، با مردم کیف می کنیم و هیچ اتفاقی نمی افتد.»

او درباره پاسخ برای بهتر شدن شرایط به پیمان جبلی، رئیس فعلی صداوسیما پیشنهاد کرد که کارهایش با هنرمندان به اشتراک بگذارد و از هنرمندان نظر بخواهد. لطفی در این باره گفت: «من اصلا ایشان را نمی شناسم و تا به حال ندیده ام. حتما ایشان از دید خودش کارهایی می کند اما باید با هنرمندان به اشتراک بگذارد و از هنرمند بخواهد حرف بزند که متاسفانه مدیران ما اهل این کارها نیستند. به نظرم مهمترین معضل این روزها این است که افرادی که سر کار هستند، مالِ آن کار نیستند. کسی که در عمرش حتی یک فیلم و سریال ندیده است، چطور می تواند قضاوت کند؟»

 

ارسال نظر:

  • پربازدیدترین ها
  • پربحث ترین ها