{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} ℃ {{weatherData.main.temp}}

کدخبر : 5178

نسخه آلمانی رمان صمد بزرگ مرد کوچک نوشته رضا بهرامی توسط موسسه فرهنگی هنری ایران و آلمان ( رنگین کمان) و با ترجمه دکتر علی حقیقی در شهر هامبورگ منتشر شد.همچنین همزمان با انتشار نسخه ی آلمانی زبان این کتاب از فایل صوتی آن توسط انتشارات دیجیتال موج کتاب به مدیریت خانم لیدا محمودی و با گویندگی محسن زر آبادی مدیر دوبلاژ مطرح به صورت آنلاین رو نمایی خواهد شد. موج کتاب یکی از اولین مراکز انتشار کتاب دیجیتال در ایران است.

به گزارش هنر ام‌روز به نقل از خبرگزاری برنا، نسخه آلمانی رمان صمد بزرگ مرد کوچک نوشته رضا بهرامی توسط موسسه فرهنگی هنری ایران و آلمان ( رنگین کمان) و با ترجمه  دکتر علی حقیقی در شهر هامبورگ منتشر شد.همچنین  همزمان با انتشار نسخه ی آلمانی زبان این کتاب از فایل صوتی آن  توسط انتشارات دیجیتال موج کتاب به مدیریت خانم لیدا محمودی و با گویندگی محسن زر آبادی مدیر دوبلاژ مطرح  به صورت آنلاین رو نمایی خواهد شد. موج کتاب  یکی از اولین مراکز انتشار  کتاب دیجیتال در ایران است. 

نسخه فارسی این رمان مدتی قبل توسط نشر ورجاوند منتشر شده بود . بهرامی پیش از این تالیف کتاب معجزه حرکت در حوزه کسب و کار را در سال ۱۳۹۴ انجام داده بود که به چاپ چهارم هم رسیده است. قصه رمان صمد بزرگ مرد کوچک بر اساس یک داستان واقعی شکل گرفته و حاصل تجربه شخصی نویسنده می باشد. رضا بهرامی متولد سال ۵۶ در تهران و کارشناس مدیریت کسب وکار  است.

او فعالیت هنری خود را از مدرسه عالی رسانه در حوزه دوبله زیر نظر چنگیز جلیلوند آغاز نمود، وپس از آن با رادیو ، در بخش نمایش همکاری خود را ادامه داد. صمد بزرگمرد کوچک در قطع رقعی و برای رده سنی بزرگسالان منتشر شده است.رمان رضا بهرامی به زبان آلمانی منتشر شد.

 

ارسال نظر:

  • پربازدیدترین ها
  • پربحث ترین ها