{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} ℃ {{weatherData.main.temp}}

کدخبر : 7560

هادی کاظمی در گفتگو با فریدون جیرانی، از سانسور سکانس حمام ناصرالدین شاه در سریال «قبله عالم» انتقاد کرد.

به گزارش هنر ام‌روز، سریال قبله عالم به کارگردانی حامد محمدی چند ماهی است که در شبکه نمایش خانگی منتشر شده است. بازیگران خوبی از جمله حامد کمیلی, هادی کاظمی و شقایق دهقان در این سریال ایفای نقش می کنند.

هادی کاظمی در گفتگو با فریدون جیرانی، از سانسور شدن چنددقیقه از سکانس حمام ناصرالدین شاه در سریال «قبله عالم» گفته است.

اخبار مرتبط:
جلوی «قبله عالم» را گرفتند

صدای سام درخشانی بلند شد!

تکلیف سریال "قبله عالم" چه شد؟

سانسورهای قسمت پنجم سریال «قبله عالم» و پخش نشدن این قسمت حواشی زیادی داشت.

درباره سریال قبله عالم بیشتر بدانید

سریال قبله عالم یک کمدی تاریخی درباره ناصر الدین شاه قاجار است و در آن بازیگران مشهوری همچون حامد کمیلی، سام درخشانی، هادی کاظمی، شقایق دهقان، سوگل خلیق، سمانه پاکدل، پژمان بازغی و سروش صحت نقش آفرینی کرده اند.

حامد کمیلی که پیش از این با بازی در فیلم های سینمایی پسر آدم دختر حوا، ایتالیا ایتالیا و خوب بد جلف، ژانر کمدی را تجربه کرده بود، در سریال قبله عالم نقش ناصر الدین شاه را برعهده دارد.

سانسور سریال قبله عالم

به بهانه سانسور سریال قبله عالم درباره این سریال بیشتر صحبت می کنیم. سریال قبله عالم یک بازیگر زن هلندی به نام مارین ون هولک هم دارد که چند سالی است به واسطه ی فعالیت های تئاتری اش در ایران زندگی می کند.

در خلاصه ی داستان این سریال آمده: ناصرالدین شاه ملقب به قبله عالم در آرزوی دست یافتن به اکسیر آب حیات است. اکسیر توسط طبیب مخصوص تهیه می‌ شود اما با نوشیدن آن حوادثی پدید می‌ آید که دستمایه ی سریال قبله عالم شده است.

بازیگران قبله عالم

پیش تر شباهت موضوع این سریال با دو مجموعه ی دیگر خبرساز شده بود. جیران به کارگردانی حسن فتحی و آهوی من مارال به کارگردانی مهرداد غفارزاده، دو سریال در دست تولید دیگر شبکه نمایش خانگی هستند که در آن ها نیز به زندگی ناصرالدین شاه پرداخته شده؛ در اولی بهرام رادان و در دومی حسن معجونی نقش این پادشاه قاجار را ایفا کرده است.

 

ارسال نظر:

  • پربازدیدترین ها
  • پربحث ترین ها